Bezalkoholowy Bal Karnawałowy 27.01.2024

                                           27 STYCZNIA 2024 ROKU

 BEZALKOHOLOWY BAL KARNAWAŁOWY DOMOWEGO KOŚCIOŁA     

  • Zabawa była wyjątkowa z paru względów. Po pierwsze zupełnie nowa lokalizacja,  ponieważ w tym miejscu takiej imprezy jeszcze nie było. Po drugie wszyscy bawili się doskonale. Utwory były bardzo trafnie dobrane, a każda para chętnie wychodziła na parkiet, ponieważ nie tylko muzyka wpadała w ucho, ale  też w nogi. Para Rejonowa zadbała o smaczne potrawy, które  zostały podane podczas ciepłej kolacji. Przed posiłkiem  ksiądz moderator pobłogosławił  pokarmy i wspólnie odmówiliśmy modlitwę. Stoły były wypełnione ciastem i kolorowymi napojami oraz ciekawą niespodzianką. Przed każda parą leżała barwna zakładka, na której umieszczono cytaty z Pisma Świętego. Pary zaczęły czytać i dzielić się swoimi przemyśleniami,  a to zachęciło ich do swobodnych rozmów i wzajemnego poznania się.
  • Z nami również bawiły się pary, które zostały zaproszone z Krucjaty Wyzwolenia Człowieka oraz Wspólnoty  Połączeni Miłością. Przy kolorowym świetle i wystroju nasz wspaniały muzyk Witek na początku zainicjował kilka integracyjnych zabaw co spowodowało, że wszyscy szybko się poznali i chętnie ze sobą bawili.
  • W trakcie balu można było swobodnie pośpiewać nawet solo oraz wykazać się umiejętnościami tanecznymi przy wybranej piosence. Było tak wspaniale i wesoło, że trudno  było się rozstać z rozbawionymi przyjaciółmi. Bawiliśmy się do trzeciej w nocy a może i dłużej. Dziękujemy organizatorom, czyli Kochanej Parze Rejonowej za ogromne zaangażowanie, tworzenie wspaniałej atmosfery oraz wszystkim parom bawiącym się na balu. Rozeszliśmy się z nadzieją, że za rok spotkamy się ponownie w tym albo i większym gronie.                                                                                                                   R.B.