Zapisy do DK

Wszystkie chętne małżeństwa do wejścia do kręgu DK (więcej infromacji o DK) prosimy o zgłoszenie się poprzez wypełnienie formularza dostępnego tu:
formularz zgłoszeniowy

 

Razem do świętości

Logo DK

Spotkanie Kręgu Rejonowego

Drodzy animatorzy kręgów! 

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę 14-02-2015 r., od godziny 16.00 do 19.00 w kawiarence Xaverianum odbędzie się spotkanie rejonowe. Obecność oczywiście obowiązkowa :) Gdyby ktoś nie mógł, prosimy o wystawienie zastępstwa i informację do nas.

Planowany przebieg spotkania:

16.00-16.45 wspólna modlitwa i dzielenie się Słowem Bożym

16.45-17.30 ​- dzielenie się życiem

Dzielimy się tym co zadziało się we wspólnocie naszych kręgów -

​ważne wspólne wydarzenia, wspólne podjęcie jakiegoś Bożego działania, etcetera :)

17.30 - 18.15 ​- dzielenie się zobowiązaniami

prosimy o przygotowanie do dzielenia - 

  • jedno "dzielenie się radością" - czymś co w ramach naszych zobowiązań jako animatorów kręgu nam sie udało, co jest dla kręgu cenne,
  • jedną "kwestię do dyskusji" - jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania do pełnienia Waszej posługi

18.15-19.00 - temat i ogłoszenia. Na tym spotkaniu chcemy zebrać:

  • wszystkie pomysły i inicjatywy które są już podjęte przez małżeństwa z naszych kręgów - kategoria "zobaczmy i oceńmy dobro"
  •  wszystkie pomysły ​na przyszłość, dotyczące życia naszego rejonu - oczywiście najchętniej wraz z deklaracjami pomocy przy ich prowadzeniu :), po to, aby je na kolejnych spotkaniach omodlić, ​rozważyć i po rozważeniu podjąć lub odrzucić.

Po zebraniu wszystkich entuzjastycznych propozycji postaramy się ostatecznie rozstrzygnąć kwestię naszej Mszy rejonowej, która wciąż wisi w poczekalni :(

​Pozdrawiamy

Ania i Tomek

Zapisy do kręgu DK

Wszystkie chętne małżeństwa do wejścia do kręgu DK (więcej infromacji o DK) prosimy o zgłoszenie się poprzez wypełnienie formularza dostępnego tu: formularz zgłoszeniowy

 

Termin tej tury zgłoszeń upływa: 30.01.2015


Po tym terminie będziemy organizować krąg(i) ze zgłoszonych osób. Kolejne osoby będą chętne mogą się oczywiście zgłaszać także po tym terminie, ale będą musiały poczekać aż będą znów odpowiednie warunki, aby powstał kolejny krąg :-)

 

Dodatkowe informacje u Ani i Tomka: tel. 609082824

Spotkanie dla chętnych do DK

Zapraszamy wszystkich chętnych do Domowego Kościoła na spotkanie informacyjne. Uczestnictwo w spotkaniu jest okazją do poznania drogi jaką proponuje DK małżonkom (nie zobowiązuje do wejścia do DK).

Termin spotkania to: 9.01.2015 (piątek) g. 19:00-20:30

Miejsce spotkania: DA Ressurexit (Opole, ul. Drzymały za Kościołem po schodkach w dół)

Uwaga! W czasie spotkania w różnych salach będą odbywały się różne spotkania. Aby dostać się na spotkanie DK należy zejść po schodkach w dół, wejść do środka drzwiami po prawej stronie schodów, przejść korytarzem przez 2 drzwi i przejść przez salę główną i wejść do pierwszej sali po lewej stronie. Tam będzie spotkanie o DK. 

Zapraszamy!

Ania i Tomek

Remont Małżeński 2014

Przed nami kolejny Remont czyli rekolekcje adwentowe dla małżeństw. W tym roku temat brzmi: Kiedy droga jest celem. Prowadzącym, wraz z księdzem Eugeniuszem Plochem, jest ksiądz Piotr Morciniec - wykładowca, ekspert d/s bioetyki i etyki społecznej, Dyrektor Instytutu Nauk o Rodzinie WTUO. A poza tym człowiek z otwartym sercem i ogromnym poczuciem humoru. 

 

Jak co roku zapraszamy do kościoła seminaryjnego pw. św. Jadwigi w Opolu przy ul. Drzymały 1

 

Terminy konferencji:

12 grudnia (piątek) - godz. 20.00-21.30

13 grudnia (sobota) - godz. 18.00-19.30 a po okazja do spowiedzi

14 grudnia (niedziela) - godz. 10.00. W tym czasie w auli będą się odbywały zajęcia dla dzieci a o 11.15 wspólna Msza św. 

 

Na Facebooku, Twitterze oraz Google + co jakiś czas będą się pojawiały informacje dodatkowe, żebyście o nas nie zapomnieli :).

 

Zaglądnijcie też proszę na stronę www.remontmalzenski.pl 

a jeśli ktoś jest zainteresowany większą ilością informacji o księdzu Morcińcu na stronę www.morciniec.pl

 

Zapraszamy!