Zapisy do DK

Wszystkie chętne małżeństwa do wejścia do kręgu DK (więcej infromacji o DK) prosimy o zgłoszenie się poprzez wypełnienie formularza dostępnego tu:
formularz zgłoszeniowy

 

Razem do świętości

Logo DK

Zapisy do kręgu DK

Wszystkie chętne małżeństwa do wejścia do kręgu DK (więcej infromacji o DK) prosimy o zgłoszenie się poprzez wypełnienie formularza dostępnego tu: formularz zgłoszeniowy

 

Termin tej tury zgłoszeń upływa: 30.01.2015


Po tym terminie będziemy organizować krąg(i) ze zgłoszonych osób. Kolejne osoby będą chętne mogą się oczywiście zgłaszać także po tym terminie, ale będą musiały poczekać aż będą znów odpowiednie warunki, aby powstał kolejny krąg :-)

 

Dodatkowe informacje u Ani i Tomka: tel. 609082824

Spotkanie dla chętnych do DK

Zapraszamy wszystkich chętnych do Domowego Kościoła na spotkanie informacyjne. Uczestnictwo w spotkaniu jest okazją do poznania drogi jaką proponuje DK małżonkom (nie zobowiązuje do wejścia do DK).

Termin spotkania to: 9.01.2015 (piątek) g. 19:00-20:30

Miejsce spotkania: DA Ressurexit (Opole, ul. Drzymały za Kościołem po schodkach w dół)

Uwaga! W czasie spotkania w różnych salach będą odbywały się różne spotkania. Aby dostać się na spotkanie DK należy zejść po schodkach w dół, wejść do środka drzwiami po prawej stronie schodów, przejść korytarzem przez 2 drzwi i przejść przez salę główną i wejść do pierwszej sali po lewej stronie. Tam będzie spotkanie o DK. 

Zapraszamy!

Ania i Tomek

Remont Małżeński 2014

Przed nami kolejny Remont czyli rekolekcje adwentowe dla małżeństw. W tym roku temat brzmi: Kiedy droga jest celem. Prowadzącym, wraz z księdzem Eugeniuszem Plochem, jest ksiądz Piotr Morciniec - wykładowca, ekspert d/s bioetyki i etyki społecznej, Dyrektor Instytutu Nauk o Rodzinie WTUO. A poza tym człowiek z otwartym sercem i ogromnym poczuciem humoru. 

 

Jak co roku zapraszamy do kościoła seminaryjnego pw. św. Jadwigi w Opolu przy ul. Drzymały 1

 

Terminy konferencji:

12 grudnia (piątek) - godz. 20.00-21.30

13 grudnia (sobota) - godz. 18.00-19.30 a po okazja do spowiedzi

14 grudnia (niedziela) - godz. 10.00. W tym czasie w auli będą się odbywały zajęcia dla dzieci a o 11.15 wspólna Msza św. 

 

Na Facebooku, Twitterze oraz Google + co jakiś czas będą się pojawiały informacje dodatkowe, żebyście o nas nie zapomnieli :).

 

Zaglądnijcie też proszę na stronę www.remontmalzenski.pl 

a jeśli ktoś jest zainteresowany większą ilością informacji o księdzu Morcińcu na stronę www.morciniec.pl

 

Zapraszamy!

2014-10-26 Rejonowy Dzień Wspólnoty

Podziel się swoim przeżyciem RDW (lub uwagami): Ankieta po RDW

 

-------------------------

Zapraszamy na nasz Rejonowy Dzień Wspólnoty, który odbędzie się dn. 26-10-2014 r. (niedziela) w g. 15.00-19.00 w kościele seminaryjnym św. Jadwigi przy ul. Drzymały w Opolu oraz na przyległych doń terenach zielonych, salach gimnastycznych, salkach itp. Aby wziąć udział należy dać się zapisać z poślubioną sobie osobą oraz przyległymi dziećmi (które dadzą się jeszcze sprowadzić na to wydarzenie) tutaj: Formularz Zgłoszenia Na RDW - uwaga! nie trzeba mieć żadnego konta ani się logować, żeby wypełnić ten formularz!

Wydarzenie to, oprócz wspólnego spotkania, świętowania, zabawy, modlitwy, itp. ma też na celu danie możliwości małżonkom spoza DK na "powąchanie" czym nasza wspólnota "pachnie". Dlatego zapraszamy także osoby spoza DK do uczestnictwa (niech się też zapiszą, a jak się boją, to wpiszcie je z zaznaczeniem, że "zaprosiliśmy, ale nie wiemy czy przyjdą"). Pomoże nam to w organizacji, bo ostatnim razem to się nam trocę sieci rwały, jak przypłynęło takie mnóstwo ryb ;-) - fajnie!

 

Uwaga! Nie bedzie Mszy Świętej, gdyż w niedziele uczestniczymy we Mszy Św w swoich parafiach wykonując róznorakie posługi. Dlatego nie przewidujemy drugiej Mszy Św i nie odciągamy od posług w lokalnych wspolnotach.

 

Szczegółowy plan RDW:
15:00-(wszyscy) Rozpoczęcie modlitwa wspólną w Kościele seminaryjnym - przyjdźcie wczesniej, bo o 15:00 zaczynamy! 
15:30-(wszyscy) Zabawa całymi rodzinami
15:55-(Mała przerwa) podzielenie się na podgrupki wiekowe:

dzieci do diakonii,

młodzież do swoich zajęć (np. sala gimnastyczna do 17:55)

małżonkowie do swoich
16:10-Wprowadzenie do NIE-KONFERENCJI i konferencja w temacie roku pracy
16:30-Czas na NIE-KONFERENCJĘ czyli czas dzielenia się we wspólnocie
18:00-(Wszyscy) Przerwa na zebranie się z dziećmi i młodzieżą na posiłek
18:15-(Wszyscy) Posiłek i rozmowy między sobą
18:55-(Wszyscy) Zakończenie błogosławieństwem
19:00-Sprzątanie

 
Będzie to na pewno czas radości i świętowania we wspólnocie!

Zapraszamy!

Ania i Tomek